Barın Tuvaletinde Ateşli Kadını Siktim

Selam arkadaşlar benim de sizlere anlatmak istediğim yaşanmış bir anım var bende sizlere bu güzel anımı anlatmaktan zevk almak istiyorum. Hala bile bunu sizlere yazmak istediğim zaman ayaklarımın bağı kesiliyor. Düşünmek bile o kadar güzel ki seks yapmadan yaşam bana göre değil buna kara verdim. Sekse olan bu düşkünlüğüm yüzünden eşim bana çok kızsa bile ona olan anlayışından dolayı da teşekkür etmem lazım. Ben kendimden söz edeyim biraz sizlere benim adım Bahattin, 42 yaşındayım. Sevgili eşim Emel ise 32 yaşında tam kıvamında taş gibi bir hatun.
Çocukları büyütene kadar siz karı koca gerçekten seksin ne olduğunu bilmeden yapmışız. Ama artık onlar kendi başlarına her istediklerini yapacak hale gelince biz karıkoca birlikte tatil yapmaya karar verip hemen kıştan Marmaris de olan otellerden yerimizi ayırttırdık. Eşimde çok severdi benim gibi gezmeyi ve yeni insanlarla birlikte olmayı. Biz o yaz hiç arkamıza bakmadan oğlum ile kızımı evde bırakarak tatile çıktık. Otele geldiğimiz zaman çok hoşumuza giden bir ortam ile karşılaştık. Gündüzleri otelin havuzunda yüzüyor eğleniyor akşamlar ya bara takılıyorduk yada çarşı pazar geziyorduk. ama o gece eşim illa otelin karşında olan bara gitmek isteyince bende onunu peşine düştüm gittim. Tıklım, tıklım olan barda yer bulamayınca hemen kenarda duran bir çiften rica ettik ve yanlarına oturduk. İçkinin verdiği rahatlama ve müziğin eşliğinde herkes ne isterse onu yapıyordu. Ama ben bir ara eşimin bacaklarını yanında oturan adamın okşadığın gördüm. Eşim hiç sesini çıkartmıyor hatta hoşuna gitmiş gibi dili ile dudakların yalıyordu. Benim o manzara karşısında birden sikim havaya kalkmaya başladı. Ben şimdi ben eşimin bu hareketlerini takip ediyordum hem de masanın altından beri sikimi seviyordum. Durum çok hoşuma gitmişti. Ben bir ara kalkıp tuvalete gitmeye karar verdiğim zaman yanımda duran genç bayanda benim ile birlikte tuvalete doğru geldi. Kızı tanımıyordum bile ama kıs sanki beni tanıyor gibi benim ile sohbet ederek tuvalete doğru gelmeye başladı. Ben kendi tarafıma girdiğim sırada kızda hemen peşimden benim tarafıma geldi ve beni boş bulduğu bir kabine iteledi. Biz şimdi ikimizi birden tuvaletin içerisinde idik ve kız bana öyle bir saldır ki benim ne yapacağım şaşırmış bir halde kıza bakmama neden oldu. Kız dudaklarımı yalıyor boynuna ısırıklar atıp duruyordu. sonuçta bende erkektim hemen cevap vermeye başladım bu hareketlerine. Kız şimdi benim önüme eğilmiş sikimi yerinden almış ağzına sokmuş yalamaya başlamıştı. Ama tam o sırada yan kabinden gelen karımın sesini duydum. Hadi daha hızlı sok oh deyip duruyordu. meğer yanında oturan adamda benim karımı beceriyordu. Ben o sesleri duyduğum anda daha tahrik olunca olanca döllerimi kızın ağzına boşaltı verdim. Kız tekrar sikim yaladığı zaman yeniden kazık gibi olan sikim kızı ters çevirerek arkadan çıkan o güzel kılsız ama sevgiyle baktım elimle bir güzel o amı sevdim. Kız artık göm şu sikini hadi yanıyorum be adam değdi zaman önce sikimin başın yavaş, yavaş kızın amın doğru sokmaya başladım. Zevkini almak istiyordum bu anın bir daha böyle kimse bana am vermez diye keyifle am sikmeye çalışıyordum. Ama kız birden hadi be adam göm sikini yanıyorum dediğinde ben taşaklarıma kadar ama gömdüm sikimi artık öyle hızlı sikiyordum ki kızı, kızın kafası arada bir tuvaletin duvarına vuruyordu. Ben artık ah. Oh demeye başlamıştım. Kız da durmadan hadi kocam hadi kocam deyince ben tüm dölleri kızın amına salıverdim.
O gece otel odasında hiç konuşmadan karım ile öyle bir sikiştik ki anlatamam. Tatil boyunca biz her bara girip çıktık almıştık bir kere seksin zevkini yapacak bir şey yoktu.

Bir cevap yazın