Karımı Nerde Görsem Sikiyordum

tumblr_n0bku9cIHK1trd0pco3_1280Selam dostlar bu yazıyı yazma nedenim, daha iyi bir cinsel ilişkiye nasıl sahip olurum düşüncesine sahip olan beyler ve bayanları bilgilendirmektir. Çünkü eğer sizler daha iyi bir cinsel ilişki yaşar iseniz, ev hayatınız daha mutlu olur düşüncesindeyim. Bu yazı dizisi, benim ve eşim arasında geçen olaylar ile ilgilidir. Eğer ilham bulamadığınız gecelerde, mutluluk arıyor iseniz, bu yazıyı okuyun lütfen.

İsmim Kasım 31 yaşında bir erkeğim 4 yıldır evliyim. Evlilik benim için çok güzel bir yaşam tarzı diyebilirim. Buradan evlenmek isteyenleriniz varsa, doğru kadını bulduğunuzu düşünüyorsanız hemen evlenin derim. Hayatınız değişiyor çünkü. Bir kere düzenli bir cinsel yaşatınız oluyor. Sikişmek için elinizi veya tonlarca para harcayacak bir kadına asla ihtiyaç duymuyorsunuz.

Karım ile pek çok pozisyonda sikişmeyi seviyorum. Ancak ilk olarak karınıza bunu sormalısınız. Çünkü eğer eşiniz bu pozisyonda sikişmek istemez ise, ona sadece azap çektireceğinizin farkında olabilirsiniz.

Aylar öncesi bir yaz günüydü. Ben evimin alt katında bulunan odunluk kısmını temizliyordum. Apartmanımızda, her sakinin bir deposu bulunuyor. İçerisi bayağı karışık durumdaydı. Bayağı terlemiştim. Karım ise öğlene doğru bana, içecek bir şey getirmişti. Üzerinde ise kısa şort ve bir bluz bulunuyordu. Hemen sikimin kalktığının farkına vardım. Karıma içeri gel dedim. Küçük depoda kapıyı kapatıp önce sevişmeye başladık. Terleyen yarağımı karım ağzına aldı. Sonra eski eşyaların olduğu kısma ellerini dayayıp arkasına geçmemi istedi. Kalkan yarağımı karımın amına bir seferde soktum sonra biraz siktikten sonra, yüzünü çevirdim. Sonra kucağıma alıp yüksek bir yere oturtup, amına dayadım. Karım burada olurmu derken, tekrardan sikmeye devam ettim. Sıcaktan bollaşan taşaklarım karımın cirlop gibi amına çarpıyor ve güzel bir ses çıkarıyordu. Sonra ikimizde, ter içinde idik. Birden boşaldım. Döllerim karımın amına akmıştı. Sonra gülüşüp giyindik.

Yine bir gün evin içinde, tesisatı tamir ediyordum. Beni hep bir şeyler yaparken bulabilirsiniz. Karım ise, yanıma gelip klozete oturdu. Çişini yapıyordu. Kıllı amını görünce işerken birden sikim kalktı. Musluğun tamirini bırakıp, karımın işeyişini gördüm. Karım tam kalkacak iken birden önünü kestim. Karım şimdi olmaz Kasım içeride çocuk yemek bekliyor dedi. Ben ise banyonun kapısını kilitledim. Karımı duvara yasladım. Yine başlıyoruz dedi. Sonra yere eğilerek yarağımı ağzına aldı. Güzelce yaladıktan sonra, beni dudaklarımdan öpüyordu. Dikilen yarağımı güzelce amına dayadım. ve ince belinden tutup sikmeye başladım. Karım benim yarak darbelerim ile kendimden geçiyordu. Bu sırada içeriden ağlama sesi geliyordu. Bu çocuğumuzdu. Ancak ben sikimin keyfindeydim, karım çocuk ağlıyor Kasım dedi ben ise sikişe devam ettim ve hızlandırdım. Sonunda karımın amına bir çırpıda boşalmıştım. Karım donunu çekip amı döllü şekilde çocuğun yanına gitti.

Evli olmanın güzelliklerinden biriydi aslında bunlar. Yine karım camekânlı balkonumuzda, çamaşır asıyordu. Onun domalmış götünü görünce birden sikim kalktı. Çocuğu alıp beşiğine yatırdım. Sonra habersiz şekilde, çamaşır asan karıma yarağımı çıkarıp usulca yaklaştım. Kasım senmişsin diyordu diğer yandan da çamaşırları asmaya devam ediyordu. Sonra birden kalkan yarağımı karım balkonda iken amına birden soktum. Karım birden irkildi. Ne yapıyorsun diyor ve bir yandan perdeyi örtmeye çalışıyordu. Sonra ben iyice yarağımı karımın amına sokmuştum. Sonra kalkan yarağım ile karıma sokup çıkarıyordum. Karım ise kendinden geçmiş ancak komşuya rezil olmamak için sesini çıkarmıyordu. Kasım işini çabuk bitir millet anlayacak diyordu. Ben ince belinden sıkıca asıldım. Amına güzelce kaydım ve döllerimi boşaltmıştım. Kaım ise boşaldıktan sonra son çamaşırlarını astı ve içeri girmişti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir