Kondom Patlayınca Hamile Kaldım

tumblr_n5d93wJnVf1sl7ew8o2_1280Merhaba dostlar benim ismim Gülcan 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Sizlere başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Umarım hoşunuza gidecektir.
Liseyi bitirdikten sonra, çok zorlu bir sınav sonucunda tıp fakültesini kazandım. Gerçekten hayatımın en büyük sınavlarından biri olduğunu söyleyebilirim. Bu sınava hazırlanır iken çok uğraştığımı söylesem yeridir. Tüm sosyal faaliyetlerden uzaklaşmış bir şekilde bir yaşamım oldu. Ancak pek çok arkadaşım sınavda çakarken ben ise kendime yeni bir gelecek elde etmenin peşine düşmüştüm. İstanbul’da bir tıp fakültesini kazanmış olmam ailemde büyük bir sevinç yaratmıştı. Ailemde hiç doktor yoktu ve ben doktor olacağım için çok mutluydum diyebilirim.

Yıllar yılları kovalamış ve ben 19 yaşıma basmıştım. Henüz üçüncü sınıf öğrencisi olmuştum. Yıllar içerisinde okul yaşantısı ve kendimin gelişimi ile çok farklı bir kız olmuştum. Bir zamanlar inekler gibi çalışan öğrenci değil, daha çok tıp öğrenmeye yönelen biriydim. Bu esnalarda pek çok erkek arkadaşım olduğunu söyleyebilirim. Babamın benim yaşadığım küçük kasabada bulunan işleri bozulmuş ve bana gönderdiği para azalmıştı. Ancak bende hayatı yaşamayı seven bir kız olduğum için, yaşam tarzıma uygun bir gelir elde etme telaşına girdim. Çevremde bulunan erkekler çok fazla küçüktü. Ayrıca paraları çok azdı. Beni yaşatacak ve İstanbul gibi bir yerde bana bakacak bir adam bulmam gerekiyordu. Bunun için çevreme bakmam yeterli idi.

Üçüncü sınıfa geçtiğimde, bir doğum günü partisine gittim. Orada pek çok akademisyen bulunuyordu. Bir profesör ile tanıştım. Adam olgun yaşındaydı ve onunla ilgilenmeye başlamıştım. Dişiliğimi kullanıp, onunla çıkmaya başladım. Gerçekten güzel bir kızdım ve yıllardır güzel kadına sahip olmamış bu adamı çılgına çeviriyordum. Çok parası olduğu için bana kolay şekilde para harcayabiliyordu.

Artık lüks içinde yaşıyordum. Yıllardır böyle güzel bir kadını gördüğü için mutlu olan profesör ise, her gece beni sikme şerefine sahip olmuştu. Bundan bir kaç ay öncesine kadar, göbekli ve şişman adam iken, artık spor yapmaya başlamış ve kilo vermekteydi. Ben ise kendi hayatımı garanti altına almıştım sonuçta bu olgun zengin adamı sömürüyor ve ayrıca okulumu rahatlıkla okuyordum.

Bir akşam beni dağ evine getirdi. Orada mangal yaktık ve biraz içmeye başladık. Olgun erkek arkadaşım beni öpmeye başlamıştı. Seninle birlikte yeniden delikanlı oldum diyebilirim dedi. Sonra beni sıcacık yatağa yatırdı. Yatakta elektrikli battaniye bulunuyordu o nedenle çıplak vücutlarımız üşümüyordu. Sonra ona kondomsuz yapmayalım dedim. O ise senden bir çocuğum olsun çok isterdim dedi. Ben ise ben daha okuyorum, çocuk bakacak yaşta değilim. Yoksa beni terk mi edeceksin dedim. Bunun üzerine beni sardı ve hayır dedi. Hemen yanında getirdiği kondomu yarağına taktı beni rahatlatır bir şekilde sikmeye başladı. Ben bir an önce boşalması için, elim ile taşağına masaj yapıyordum. Bu onu gerçekten çok mutlu ediyordu. Sonra üzerimde biraz debelendi ve boşaldı. Vücuduma zerk ettiği döl amımda bir göl oluşturmuştu. Çok mutluydu. Ancak ben mutlu değildim bir baktım ki kondom patlamıştı ve amımda döller bulaşmıştı. Ben o gece çok ağladım umarım hamile kalmam dedim. O ise aldırırız demişti. Ben kürtajı kaldıracak yaşta değildim ve başıma gelen bu olay beni çok derinden etkilemişti. Ancak korktuğum başıma gelmişti ve hamile kalmıştım. Bana kürtaj yaptırabiliriz dedi. Ancak bu yasalarca yasak olduğu için profesör ile evlendim. Artık hem çocuğuma bakıyor hem de okuyordum. Erkek arkadaşım ise beni sikmeye devam ediyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir