hayatımda böyle bi haz yaşamadım ben

Yıllardır her yıl şimdi , biz bir hafta kapalı almış ve uzak Gran Canaria gitti . Tüm yıl çalışkan sonra dinlenmek için bizim zaman ** k olmadan s haftada ve Maspalomas harika bir yer , meşgul tüm yıl , büyük 5star oteller ve oldukça geç bir çok tükendiğinde beldesidir playa de Ingles ile karşılaştırıldığında pazarın kadar Biz hava , gıda , sahne , soğuk içecekler ve samimi bir şirket için sabırsızlanıyoruz , ama biz her zaman bizim listesinin lol üstüne çıplak plaj koymak gibi görünüyor . Üzerinden bazı fotoğrafları göstermek gibi biz zaman zaman sonra geri dönmek neden çıplak güneşlenme o maspalomas sahilde yapmak çok normal ve doğal , o bikini ya da şort güneşlenirken hiçbir farklı olduğunu.
Maspalomas plaj kumu Sahra ve kum tepeleri arta gelir büyük Büyük tepeleri ardında, bir yürüyüşe ve güzel bir alan üzerine inşa korunmuş bir doğal rezerv vardır. Güneşte bütün gün yatıyordu edemez olmak birisi, ben orada düzenli ve sahil boyunca yürüyüşler
İyi künt olmak için, bir yerde becerdin olmak, ya da birileri becerdin izle var, aynı zamanda bir yerdir. Küçük tepeleri ve ağaçlar, korumak ve biraz gizlilik eklemek, ama
İkimiz de izledim diğerleri tepeleri lanet var ve bizim çıplak banyo bizim şeyleri paketlenmiş ve geri bizim otele yöneldi zaman bu yıl biz 3 gün, bizim hafta uzakta içine idi. Bu 4.30 civarında ve hala sıcaktı. Biz normalde geri suların kenarında yürümek, ancak kum tepeleri arkasında bu kez yürümeye karar verdi. Biz tekrar şort ve t-shirt çıktım ve Plajın arkasındaki kapalı başkanlık yapmıştı. Biz o her yerinde çocuklar cock bir bayan izlerken durdu bir düzine erkek etrafında fark etmişti, bir süre yürüdü ve daha sonra plaj çantasından bir içki almak için durdu, dava ‘Oraya bakmak’ dedi ve gülümsedi, onlar tüm wanking ve o lol yanındaki bunları yapmak umuduyla. Biz yaklaşık 50yards uzak durdu ve biz aldı içki dava gözlerini çıkardı asla. ‘Gibi bir şey görüyor musunuz?’ Ben o ‘Buradan söyleyemem’ diyerek cevap verdi, diye sordu, ben hangi o ‘nah, ben sadece gerçekten ihtiyacınız’ cevap verdi, ‘iyi en yakından sonra bakmak alalım’ dedi. Biz uzak bizim içki koymak gibi Yani, ben dedi ‘, sonra gel’, ‘? Sakin bir yer bulmak ve dizlerinin üzerinde olsun istiyorum nedenle’ dedi ve biz biraz eğlenmek olabilir kullanılmayan bir dune bulmak için yola çıktılar Yarım çalılar çevrili üst büyük bir bütünün küçük bir kumul üzerinde, mükemmel bir yer tespit sonra biz aşağı bizim çanta koymak ve tepe tamamının plaj havlusu koyun. Bunu yapmanın saniye içinde, biz iki adam yürüdü ve biz bir şey yapmak için gittiğini görmek için izliyor durdu vardı.
Şimdi ikimiz de profilden gördüğünüz gibi çok açık fikirli, ancak o lol bir içki vardı sürece sue, Halka açık yerlerde tuhaf sinir düşünceleri vardır. Bu yüzden çıplak var ve sadece yan yana yatırdı.
Birkaç dakika sonra, her iki adamlar uzaklaştı vardı ve birbirinden bakarak geçmişte yürüyen garip yabancının, bizim kendi vardı.
Gözler biz orada ve rahat koydu, kapattı. Bir kelime dava beni yavaş emme, benim yumuşak horoz etrafında dudaklarını vardı olmadan Daha sonra 15 dakika civarında olmalı. Biraz oturdu ve aşağı baktı, sonra etrafına baktı. O zor benim horoz sucked ve onun uzun sarı saçlı görüşümü gizleme iki tarafında aşağı asılı, bu yüzden onun sevimli ağzına benim horoz slayt izlemek için bir tarafa saçını fırçaladı. Bu benim sağa duran bir adam fark o zaman oldu, o daha iyi bir görünüm elde etmek için sue arkasında yürürken elinde horoz yavaş yavaş, wanking vardı başka bir adam izlemek için tepeleri kadar yürüdü. O biraz dışında bacakları ile dizlerinin üzerine olduğu gibi ikisi de sue eşek ve kedi büyük bir görünümü vardı. Sue iki yabancılarla duymadım, ben onu söylüyorum düşündüm, ama geri koymak ve bir kelime etmeden zevk verdi.
Ben daha çok çocuklar etrafında durdu bulmak için, yukarı bakmak Her birkaç dakika, gerçek bir dönüş oldu ve ben geri koydu ve gözlerimi kapadım. Sonra garip olan, biraz inilti başladı dava, o yapamadım, cock zaman becerdin edilirken, sadece, ben onu kedi ve eşek ile oynarken geç 50 etrafında iyi bronzlaşmış tıknaz adam bulmak için aşağı baktı yapmadım ne yaptığını görmek ve dava geniş bacaklarının dışında açmıştı. Beyler adam ileri ödünç olarak, ben hala izliyordum orada musluklar çekerek, onu görmek için aşağı eğilme ve onu kedi veya eşek yalama başladılar, ben emin değildi.
Adam ben sue havada kıçını daha sıkışmış olarak izledim ve o durdu, birkaç dakika sonra, dizlerinin üzerine oturdu yakın sue arkasında taşındı, bir eliyle onun horoz tuttu ve daha sonra yalamaya devam bana baktı Daha sonra çok yavaş, eşim içine onun horoz itmeye başladı diğer beline düzenledi. Yarım onu durdurmak için onu bekliyordum, ama onun içine onun horoz itti gibi o biraz daha yüksek sesle inledi olarak izlendi.
Ben baktım şimdi biz, garip adamlar izlerken etrafında durdu bir düzine vardı benim ben her ikisi de benim cock sue bakarak durdu vardı, izlerken genç bir çift fark bıraktı. Ve ayrıca bu adam hızını almış ve şimdi uzun bir süre için durdurmak ya da yavaşlatmak değil gibi görünüyor zor her şimdi ve sonra, onu kedi dudakları karşı tokat onun topları ile karım lanet ettim.
Herkes izliyor, ben gerçekten-açıldı ve cum hakkında kendimi hissedebiliyordum, ama ben yaptım önce, bu adam soluk soluğa ve eşimin eşek üzerinde onun yük çekimden önce biraz inledi, onun tabaklanmış horoz her damla sıkılmış gibi ben izledim ve benim sıcak cum ben ağzına cum olarak düz sue ağzına, tüm çocuklar onu kedi bakarak atışından sonra aniden derin bir nefes aldı, ona üzerine sildi. Sonra birkaç ‘büyük olduğunu’, ‘teşekkür ederim’ dedi ve eşim becerdin vardı adam elimi sıktı ve onu yanak söyleyerek eşim öpmek için eğildi ‘O şaşırtıcı oldu teşekkür ederim.’ Herkes uzakta yürümeye başladı, geri yatırdı ve onun kıçını ovuşturdu ve tekrar havlu üzerine onun cum olsun Sue
kapalı . Biz biraz güldü ve torbalar içine uzak şeyler koyarak başladıTekrar yürümeye başladı , ben dava ‘ cevap iyi o sadece parmaklarını kullanmaya başladı ve o başka bir şey yapsam ben de onu durdurmak , ama ben meşgul ‘ o awsum , ben onu durdurdu olabilir ? Düşünülen ‘ dedi ağzıma tam haha ‘ , biz güldü ve dedi ki ‘ Ben ‘ inilti duydum kadar ben bile onu sana dokunmak fark etmedi ve biz plaj sadece kapalı serin bir bira bardağı için durdurma , geri otele doğru yürüdü
Biz defalarca Maspalomas , ve birçok şeyi gördük , ama bu izlenen kumulları bizim ilk seans oldu , ben bizim son br olmayacak eminim

Bir cevap yazın