pazarlamacı kadını…

45 yaşlarında,evli,muhasebeciyim.bir gün ofisimde,çalışırken,personelim, hepsi dışarıdaydı,telefonda, bir bayan aradı, Mısır tarihi,hitit tarihi gibi, ansiklopediler pazarladığını ve benden randevu istediğini söyledi,beni alakadar etmediğini söylememe rağmen,çok ısrar etti, bende işlerimin olduğunu hemen gelmesini söyledim.
10/20 dakika sonra,uzun boylu, sarışın,30/35 yaşlarında, mini etekli çok güzel bir bayan geldi.karşımda üçlü divan gibi koltukta iyice gömülerek oturdu.kataloğunu anlatırken, gözüm, iyice sıyrılan nefis bacaklarındaydı. sunumu bitince,teşekkür ettiğimi ama ilgimi çekmediğini ve almayacağımı söyledim,Çok üzüldü.ısrar etmeye başladı,yanına oturdum,elimi bacaklarına koydum ve okşamaya başladım,şaşırmıştı, hemen tepki verdi, ne yapıyorsunuz, kendinize gelin lütfen, ben gitmek istiyorum dedi ve kalktı. sen bilirsin dedim.kapıda durup,biran düşündü ve birden geriye döndü,yanıma oturdu,Artık benimdi,Bu arada,Personeli arayıp, toplantıda olduğumu,gelmemelerini söyledim.Kapıyı kilitledim
Elindeki kitapları sehpaya bıraktım,dudaklarından öpmeye başladım,heyecanlıydı,lütfen ne olur yapmayın,ileri gitmeyelim diye fısıldadı ama ayağıma kadar gelmiş böyle bir fıstığı bırakırmıyım, ben tamamen yumuldum,yanaklarını,kulaklarını yüzünü öpüp,dudaklarını emiyordum,o hala ne olur yapmayın diyordu,ellerim de vücudunun heryerinde dolaşıyordu.Bakire misin diye sordum,hayır,değilim,tedbirim var ama içime girmeyin ne olur dedi.Tamam hayatım sen kendini bana bırak,bu zevki yaşayalım,sende hoşlanacaksın dedim.
yavaşça yatırdım ve ayakkabısını, ceketini,gömleğini ve sonra eteğini çıkardım,gözlerini kapatmış,titriyordu.harika bir vücudu vardı,Acele bende soyundum,penisime kılıf taktım,sütyenini çıkardım,üzerine çıkıp,öpmeye başladım, memelerine yumuldum, emmeye ve yalamaya başlayınca,inlemeye başladı,yavaştan karşılık vermeye başladı,Kilodunu çıkardım.hafiften ıslanmıştı.çevirip, sırtını, ve poposunu öpmeye yalamaya başladıma,tekrar çevirdim,aşağılara inmeye başladım,altımda kıvranıyor ve elleri de sırtımda dolaşıyordu.Kıvamına gelmişti.
şeftalisi harika idi,dudaklarını ayırıp, emmeye ve yalamaya başladım,içi zevk suyundan sırılsıklamdı,hafiften çığlıklar atıyordu,parmağımı da içine sokup çıkarıyordum,ne olur yeter artık,gir ne olur demeye başladı,
bacaklarını kaldırdım,penisimi,şeftalisine sürtmeye başladım,içine girmem için adeta yalvarmaya başladı,
birden içine girdim,çığlıkları odayı kaplıyordu.çok acıdığını söyleyince, girip çıkmaya başladım,alıştı, bacaklarını belime doladı,ne olur çıkma,içimde kal,boşalmak istiyorum dedi,
bir süre sonra, dayanamayıp, içine patlamaya başladım, çok geçmeden o da elleri ile vücudumu sıkarak ve sarsılarak boşalmaya başladı, harika bir duyguydu.inliyordu, bir müddet öyle kaldık,ne olur çıkma diyordu. terlemiştik,yorulmuştuk.
İçinden çıktım, yanına uzandım, dudaklarından bol bol öptüm,bacağını üzerime attı ve sıkı sıkı sarıldı.karşılık veriyor öpüyordu.
Çok mutlu olduğunu, harika seviştiğimi ve çok zevk aldığını, dul kaldığından beri çok asılan olmuş,yatmak isteyen olmuş ama ilk defa bana vermiş,pişman olmadığını,penisimi beğendiğini,kadınlığını tam yaşadığını söyledi.
Biraz dinlendikten sonra,ıslak mendillerle benim penisimi temizledi,bende onu temizledim. kalkıp giyindik, kitaplarının hepsini satın aldım,Sık sık evinde,otelde buluşup,oral, önden ve arkadan beraber oluyoruz..

Bir cevap yazın