Zorla Teyzeme Girdim

Merhaba arkadaşlar ben sex düşkünü hayvan gibi azgın bir ergenim. Son yılımda ise boyum artmış vücudumda ki kıllar çoğalmış ve sesim gürleşmişti. Gördüğüm her hatunun amcık deliklerine sızıp onu sikmek için can atıyordum adeta. Bu azgınlığım bir aile içi seks hikayeleri anısına dönüşeceğini hayal bile edemezdim ama anne yarısı olan 40 yaşına varmış olan zayıf ve çelimsiz kocasından boşanmış olan teyzemi çatır çatır sikmiştim işte. Bu sikişi size aynen dakikası dakikasına aktaracağım.
Dediğim gibi azgın olduğum dönemlerim beni hep sapıkça fikir ve düşüncelere itmeye başlamıştı. Bunun sonu biraz hiç mantıklı görünmese de kalkık olan sikimin aldığı hazzı yatıştırmak ve onu dinginleştirmek için bir amcığın sıcaklığını hissetmesi gerekirdi. Teyzem ise beni çok severdi küçüklüğümden beri. Erenlikle beraber uzayan boyumun sayesinde onu geçmiştim boy olarak. Yanımda artık bana sarılınca onu kucakladığımda ara ara kaldırarak abazalığımı belli ediyordum. Teyzem beni hala seviyordu ve yeğenime bak aslan gibi olmuş, kızların canını yakacak belli diye gülerek yanaklarımı öpüyordu. Ben ise teyzemi sikmek ve o küçük götünü sıkıp götünden sikmek için can atıyordum adeta.
Bir gün teyzemlere gitmem için annem bana bir şeyler vermişti. Al bunları teyzene ver sonra ne yapıyrsun yap diye beni evden yollamıştı. Kafamdan teyzemi sikmek geçiyordu tabi. Olmadı sıkı sıkı sarılıp 31 için malzeme çıkarırdım. Teyzemlere vardığımda sikim kalkmış hayvan gibi olmuştu. Kapıyı açan teyzem beni görünce hemen sarılıp kucağıma atlayınca ben de onu belinden kavrayıp havaya kaldırmıştı. Bir kaç dakika böyle durunca kafasını geri çevirip teyzeni şey yapacaksın utanmasan diye söyleyip gülmüştü. Sikim kalkmış bir şekilde önümde yürüyen teyzemin götüne bakarken sikimin verdiği acizlik verdiği azgınlıkla elimi teyzemin götüne uzatıp sıkıca sıktım. Çok mantıklı hareket etmiyordum ve arkasına dönen teyzem bana kızgın bir şekilde bakınca biraz durmuş ve kafamı çevirmiştim. Teyzem kafasını sallayıp mutfağa gidince peşinden bende gidip bu sefer götünü tekrar sıkıp arkadan boynuna yapıştım. Teyzem dur lan beni mi sikeceksin deyince. Teyze ne olur ya ne olur diye böyle azgınlıkla ses tonum yavşakça bir şekilde teyzemin yanaklarını öpmeye başladım. Teyzem beni itmeye çalışıyordu ama ben durmuyordum.
En sonunda vücud avantajımı kullanıp teyzemin memelerine yumuldum ve götünü sıkarak kendime doğru çektim. Teyzem kafama vurup dur ulan diyordu ama benim durmaya niyetim yoktu. Geri dönüşü olmayan bir yoldaydım artık. Teyzemi hemen küçük bedeninden kavrayıp oturma odasına doğru götürdüm ve koltuğa uzandırıp dudaklarını öpmeye başladım. Teyzem hala kızgın bir şekilde bağırıyordu bana ama ben duramıyordum. Durursam utancımdan yüzüne bakamazdım ama kalkan sikim teyzemin yumuşak göbeğine değiyordu. O kadar kalın ve sert olmuştu ki artık sikmeden bırakmayacaktım. Hemen teyzemin eteğini kaldırıp alttan amcığına parmaklarımı sokup teyzemin azgınlıkla kıvranmasına şahit oluyordum. O böyle azınca ben de sikimi çıkartıp hemen üstüne çıktım ve yarrağımı amcığına değdiriyorum. Daha önce hiç amcık sikmediğim için acemiydim ve teyzemin elini tutup yarrağımı eline verdim sok amcığına dedim. Teyzemin dudaklarından öperken teyzeciğim beni yarrağımı alıp amcığının dudaklarının içine bıraktı ve ben hemen amcığına yarrağımı soktum bile.
Kalın yarrağım ile amcığına yüklenirken dudaklarını sömürüyordu. Teyzem dudaklarını kaçırınca hemen boynuna yapışıp öpüp emmeye başlamıştım. Hayvanlar gibi cüssem ile küçücük kalan teyzemi altıma alıp amcığını sikerken bir yandan da boynunu emerek kendimi kaybetmiştim. En sonunda teyzeme içine boşalacağım deyince boşal dedi teyzem ve dudaklarını öpmeye başlamıştım. Artık teyzem de bırakmıştı kendini ve amcığına son bir iki kere sert bir şekilde cup şap şap diye geçirip içine boşaldığımda tüm vücudum titriyordu. Teyzemin sıcak amcığının içinde olan yarrağım yavaşça inmeye ve ben de kendime başladığımda da dudaklarımı teyzemden çekip ayağa kalkıp teyzemin tepkisini bekliyordum. Teyzem yanağıma bir tokat atıp piç kurusu nasıl sikersin beni diyerek bağırdı ve üstünü giyin çık git dedi evden. Ben hemen üstümü giyinip evden çıktım tabi. Sİz olsanız ne yapardınız bu sikişin üstüne ?

Bir cevap yazın